O NAS

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kamperów, przyczep kempingowych oraz części i akcesoriów. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i serwisem pojazdów turystycznych od najlepszych producentów w Europie. Posiadamy doświadczenie które wykorzystujemy, abyście Państwo byli zadowoleni z naszych usług.


Jakość potwierdzona przez najlepszych

Dzięki zawartym umowom handlowym posiadamy w swojej ofercie pojazdy turystyczne najlepszych producentów : Knaus, Tabbert, Weinsberg, Fendt, Hobby, Mc Louis, Mobilvetta. Jednocześnie mamy dostęp do oryginalnej dokumentacji, części zamiennych, akcesoriów i szkoleń. Oferujemy także kompleksowy serwis (gwarancyjny i pogwarancyjny) wykorzystując rekomendowany sprzęt diagnostyczny i naprawczy.


Działamy profesjonalnie, uczciwie i szybko

Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego pojazdu, doradzimy i zrobimy wszystko, aby wybrany kamper lub przyczepa kempingowa spełniał wszystkie wymagania. A potem w ramach serwisu zadbamy, żeby pojazd działał długo i bezawaryjnie - dla Państwa wygody i zadowolenia.

 

Wypożyczalnia luksusu

Dla Klientów, którzy nie zdecydowali się jeszcze na zakup własnego kampera, bądź pragną jednorazowo wybrać się na niezapomnianą wycieczkę ekskluzywnym kamperem - oferujemy usługę wynajmu. Wypożyczamy nowe lub używane kampery. W ramach Usługi Serwisowej zapewniamy wszystko, co jest niezbędne podczas wynajmu.

Prowadzimy także skup używanych kamperów. Jeśli chcą Państwo sprzedać swojego kampera - lub wymienić na nowego - prosimy o kontakt. Na pewno ustalimy korzystne warunki.

 

Stawiamy na rozwój

Choć firma Caravan Center A&R jest stosunkowo młoda, to ludzie ją tworzący są prawdziwymi fachowcami w branży, z ogromnym doświadczeniem i wiedzą na temat współczesnego karawaningu. Dzięki umowom współpracy zawartym z potentatami rynku kamperów nasza oferta jest wszechstronna, a standardy jakie stosujemy wobec klientów są na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Stawiamy na dynamiczny rozwój i poszerzanie oferty. W marcu 2014 roku firma Caravan­ Center­ A&R zaprezentowała swoje produkty na MOTORSHOW 2014 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Na powierzchni 450 m2 zwiedzający mogli obejrzeć najnowsze, ekskluzywne modele wiodących marek europejskiego karawaningu. Nasz debiut na rynku przypieczętowała wysoka sprzedaż oraz wynajem przyczep i samochodów kempingowych.


Łatwo do nas trafić !

Siedziba naszej firmy mieści się w Łambinowicach, w województwie opolskim, niecałe 20 km od Nysy.